| YzuD a întrebat:

Salut TPU! Dupa ce ma masturbez imi tot curge sperma si mi se murdaresc chilotii, ar trebui sa imi pun in jurul penisului hartie?

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Aia e, se intampla, chilotii se murdaresc si ii schimbi. Cumpara-ti si tu mai multe perechi de chiloti, sa-i schimbi in fiecare zi.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce te masturbezi mergi al toaleta si te urinezi, ca sa cureti uretra de sperma ramasa pe teava, apoi te speli cu apa calda si sapun, asa cum este nromal sa o faci de acum inainte, dupa fiecare masturbare si evident la dusul ZILNIC.
Este aboslut obligatoriu sa faci inveti sa-ti speli corect cucul, fiindca sperma ramasa pe penis nu miroase, pute si chiar iti irita cucul, fiindca smegma se intareste si depune prin faldurile penisului.

| mihai69 a răspuns:

Nu, e suficient să tragi o pișare bună.

| Mayhem666 a răspuns:

Incearca sa urinezi, asa ar trebui sa iasa excesul care a ramas pe tub.

| Adolf8 a răspuns:

Este indicat după orice activități sexuale, ca persoana să se spele în zona intimă.

| YzuD explică (pentru Adolf8):

Pai ma spal dar dupa tot imi curge sperma si nu stiu ce sa fac, nu pot sta 2 ore in baie sa ma spal pana nu mi mai curge

| Adolf8 a răspuns (pentru YzuD):

Curge câte un pic sau cantitate mare cat ai ejaculat?