| anonim_4396 a întrebat:

E o fata care cred ca ma place, sa va dau si niste exemple : cand vorbesti cu mine pupila i se face foarte mare [ aproape nu i se mai vede irisul ( culoarea ochiului ) ], incearca sa imi faca in ciuda, sa ma faca gelos ( vorbeste cu prietenele ei despre baietii sau ca place ea un baiat de fata cu mine, cu un baiat din clasa care o place face tot felul de chestii ), ne certam cam des ( se supara ea repede, eu zic mereu hai sa ne impacam, mie nu imi place sa raman certat cu oamenii, am ceva de cand am pierdut un prieten si nu vreau sa pierd si altii, indiferent de cum sunt ei, intr-un final ea accepta mereu sau daca nu zic zice ea ). Intr-o zi am fost afara cu ea, cel mai bun prieten si alti buni prieteni ( si baieti si fete ), eu am plecat mai devreme iar ei au mai stat, si fata asta a vorbit cu cel mai bun prieten si cu prietenele ei despre mine, iar el mi-a zis ca ea a zis ca sunt frumos dar fac prea multe glume cu prostii si ca sunt rau... ( bla bla bla ). Ma place? Ca sa stiu ce sa fac, ca sunt prieteni de ai mei care o plac si sa nu se supere sa nu...

7 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Poi ea te place, dar nu-i sigura de tine.
Ar vrea sa fi mai cuminte!(Nu te lasa imblanzit big grin)
Daca zici ca te cicaleste si vrea sa te faca gelos 100% te place sau chiar ai avut moooollllteee coincidetze!laughing

| Swap a răspuns (pentru 5123fsda):

Dar ce inseamna ca nu-i sigura de mine? Auzi, dar chestia aia cu pupila e normala?

| Swap a răspuns (pentru 5123fsda):

Cum adica nu e sigura de mine? Chestia cu pupila ca i se face mare e normala? Si inca ceva, nu sunt sigur daca vrea sa ma faca gelos.

| 5123fsda a răspuns (pentru Swap):

Nu-i sigura daca vrea sa fiti ceva mai mult decat prieteni!
Si ii normala in sensul ca ii place ce vedebig grin

| 5123fsda a răspuns:

Deacor dar incerca sa asculti sfatu si zi-mi cum a decurs!

| amrm a răspuns:

Incearca sa te schimbi putin, nimanui nu-i plac glumitzele proaste. Atentie insa, nu te schimba de tot ca s-ar putea sa-si piarda interesul.

| Swap a răspuns:

Sincer eu as vrea si alte pareri