| Mongo a întrebat:

E o fata de la mine din liceu, ea fiind clasa 9 eu a 11. Deci de fiecare data cand ma vedea zambea, ca eu faceam glume bune si cred ca ii cam place de mine. Si din ce am vazut eu, ea tot astepta sa o bag mai mult in seama. Recent i-am scris pe mess si nu-i convenea ca vorbeam cu ea, cred ca din cauza ca nu am bagat-o in seama suficient, din ce am vazut eu. A doua zi la scoala dupa ce ii scrisesem cu o seara inainte, miracol, eram pe coridorul scolii si m-a vazut si ma tot striga, ma tot intreba ce fac si de astea etc. A doua ora dupa ce vin de la magazin intru pe coridor si o vad din nou si trec pe langa ea si m-a lovit incet cu piciorul in fund, ma intorc ma uit la ea si se uita la mine si radea si ea si prietena ei. A 3 pauza la fel, ma tot striga, ma intreaba din nou ce fac si na nu prea am vorbit atata, 2-3 vorbe si mi-a zis sa intru in clasa la ea, dar fix atunci se sunase laughing. Ce inseamna asta, adica chiar ma place? Sau s-a indragostit de mine? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Anca32 a răspuns:

E de belea fata te cam joaca pe degete adică când te copleșește cu atenție când face pe inabordabila? E de băgat în seama fata te place e clar dar arata i și tu atenție boy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, de obicei fetele is mai timide cand le place un baiat, nu asa vocale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E un început bun, piciorul în fund pe la spate. Altă dată watch your back. Te place clar.

| Andreeush a răspuns:

Din câte ai zis sunt semne că te place, încearcă să mai vorbești cu ea.

| Plato a răspuns:

Nu se pune macar problema de indragosteala.
Maxim placut.

| Crackman a răspuns:

Dap, vrea bagata in seama.