| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Eram in parc si iubita mea era in braţele mele (peste mine oarecum) iar cand m-a sărutat mi s-a sculat deodată si ea a tresărit. Credeti ca s-a speriat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce si-a dat seama despre ce este vorba nu a tresarit fiindca i-a fost frica/teama de ineditul situatiei, mai degraba a tresarit deoarece si-a dat seama de dimensiune.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

S-a speriat. A crezut ca ai vreun robotel care s-a pus in miscare la tine in pantaloni.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Na, i-a placut.

| NoRegretsxx a răspuns:

Nu, doar ca a luat-o prin surprindere erectia ta.

| cila1995 a răspuns:

Nu te deranja tare e normal las-o să se deprindă.