| anonim_4396 a întrebat:

Azi eram in parc cu iubita mea si ea era in bratele mele si vin doi politisti la noi si zic sa ne legitimam. Nici unul nu avea buletinul la el asa ca le-am dat doar numele si strada fara nr.(oricum stiu ca le verifica in baza de date) Au spus ceva de obscenitate in public si vom primi amenda de 200 acasa in 48 ore. Suntem minori am2. Chiar o vom primi sau doar este un avertisment?

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

winking ce ai facut boaba

| Legion7X a răspuns:

Cred că iubita ta stătea crăcită peste tine fãrã rușine în mod erotic sărându-te pasional.
Tu la fel atingerii în văzul tuturor poate mai erau copii mici prin preajmă cu mamele lor, or oamenii în toată firea așezați pe bancã stând să asiste la secvențele voastre de lingăială.

Mã întreb dacã ar fi trecut prin parc pãrinții fetei și ar fi vãzut-o ce ar fi zis? În mod sigur nu o admira de pe altã bancã apoi sã o sfãtuie când ajunge acasã sã își ia un prezervativ în ghiozdan în caz cã vã încingeți în mijlocul parcului.
într-adevăr nu mai există rușine în ziua de azi sau decență prin parcuri or în zone cu multă lume.

Nu cred că doar îți stătea în brațe fără să faceți nimic atrăgând atenția.

Cred Ambii erații într-o situație fără rușine și nici măcar ferită de văzul publicului, lucru pentru care polițistilor nu le-a plăcut considerând o obscenitatate în public or ceva asemãnãtor.

Data viitoare măcar du-te în locuri retrase sau între blocuri or zone izolate, la tine în apartament nu să te vadă lumea, dacă aveți comportamente erotice.

Iar dacã nu îți faci tu o imagine proastã
atunci când ești vãzut, în mod sigur o sã își facã ea prin rude, pãrinți, prietenii de familie privind-o în acele posturi atunci când sunt în trecere prin diferite zone zicând " uite-o și pe aia cu se crăcește cu ăla"

| BuLaNNNeL a răspuns:

Usor, usor sper comunism. N-am mai auzit de asa ceva, probabil au văzut că sunteți mici si si-au batut joc de voi?

| patrik986 a răspuns:

Din cauza ca a stat in bratele talee? Frate. mi se pare absurd..sunt patetici politistii...in privinta amenzii habar nu am dar nu ar fi corect adica a stat in bratele tale nu mi se pare absolut nimic obscen.

| Mi_Mihaela_1999 a răspuns:

Nu cred. Daca nu v-a dat atunci amenda. Nu cred ca o sa primiti acasa. Parerea mea. happy