| PikachUS a întrebat:

Ce cadou imi recomandati sa-i fac iubitei mele la implinirea a 3 luni de relatie? dau fundita! urgent

Răspuns Câştigător
| Fdstra a răspuns:

Hmmm... sti,asta depinde de ce gen de fata este thinking
De exemplu, exista fete care pur si simplu adora jucariile de plus thinking Dar bijuteriile cu siguranta sunt in atentia oricarei fete, de obicei bratarile sunt cadourile ideale in situatii de genul celei in care te afli tu, daca este posibil sa aiba inimioare, este si mai binewinking Sa nu uiti de trandafir :-) Daca ai o poza cu voi, inrameaz-o thinking Ia bucati de ciocolata si aseazala sub forma de "TE IUBESC" day dreaming

| PikachUS explică (pentru Fdstra):

Multumesc foarte mult. :*

1 răspuns: