| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Eu, cat si prietena mea stau la sat, suntem de 1 an si jumate impreuna. Acum ca a venit caldura va rog sa imi dati cateva idei ce activitati distractive am putea face impreuna?! Deorece stau la sat sunt satul de urcat dealurile, de mers la inghetata nu mai zic...in casa am stat toata iarna cu ea, pur si simplu nu mai am idei. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreutza184 a răspuns:

Pai daca va este cald luati sticle cu apa si stropitiva, sau luati baloane cu apa si stropitiva.Sau pur si simplu stati la umbra unui pom si mancati fructe, asta o sa va racoreasca.

5 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Iesiti cu pritenii seara la foc la colt. daca aveti in sat un loc unde sa va racoriti de ce nu? duceti'va pe akolo..iesiti undeva p o campie cv dupa masa la iarba verde doar voi doi sau cu prietenii.

| ynna93 a răspuns:

Iesiti la picnic, eu si prietenul meu suntem din oras si tanjim dupa o iesire la iarba verde, dar nu prea e timp, sau veniti in oras iesiti prin parc, mergeti la un film.

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru ynna93):

Daca am zis ca nu suntem din oras asta nu inseamna ca nu mergem acolo, facem amandoi liceul in oras, zilnic suntem acolo in timpu saptamanii.

| k_7073 a răspuns:

Faceti o vizita la oras

| clautzu13 a răspuns:

La sat se pot face multe lucruri frumoase, eu stau la oras, dar cand plec la tara la bunica ma simt ca in paradis happy. Deci sa trecem la subiect... Pai puteti iesi la o plimbare cu bicicleta, sa iesiti la un picnic la iarba verde, sa va stropiti ( pistoale cu apa, sticle, baloane ), poti iesi cu ea la plimbare prin tot satul tinandu-va de mana, luati niste prieteni si mergeti la un lac ( daca aveti pe acolo ) pentru a va racori. etc sunt multe activitati pe care le poti face la tara