| FaNa1337K a întrebat:

Eu mereu la scoala cand ies afara, este o fata care mereu intoarce capul dupa mine si incepe sa vorbeasca cu prietenele ei...

Si cand ma intorc si ma uit la ea imi zambeste..., oare ma place?

FUNDA.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles! Mai intrebi?

| SunnyDay88 a răspuns:

Da. cred ca da si cred ca ar trebui sa iei atitudine!

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

Nu neaparat, adica poate vrea sa fiti prieteni si de aceia vrea sa para draguta si vorbeste cu prietenele ei despre tine. Dar daca tu crezi ca te place du-te la ea si fa cunostinta cu ea si zambeste-i su tu stai cu ea vorbeste-i si cand se suna de intrare zambeste-i fai cu ochiul (v-a crede ca esti de treaba) si spune-i ca va veeti in pauza urmatoare asta daca totul a mers bine. Succes!

| FaNa1337K explică (pentru Luiza-Marta_Mindrila_1996):

Noi suntem amici la moment, sunt prieten bun cu fratele ei..., dar oricum mersi de sfat, te pup.

| Udrea_Cristi_1998 a răspuns:

Deci treaba e cam complicata pentru ca u trebuie sa afli daca ea te place, sau mai simplu : astepti sa o prinzi mai singurica si vorbesti cu ea intre 4 ochii. Deci pana nu vorbesti cu ea nu poti sa stii.dar sunt sigur ca o sa se lege ceva intre voi.

| FaNa1337K explică (pentru Udrea_Cristi_1998):

Treaba-i ca sunt cam timid.straight face

| Udrea_Cristi_1998 a răspuns:

Si eu sunt timid de fel.dar nu imi place cand scap 'oportunitatile' printre degete.Profit de moment, cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea si sa vezi ce iese.