| FaNa1337K a întrebat:

Eu mereu la scoala cand ies afara,este o fata care mereu intoarce capul dupa mine si incepe sa vorbeasca cu prietenele ei...
Si cand ma intorc si ma uit la ea imi zambeste..., oare ma place?
FUNDA.

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Vrei ceva mai evident de atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te duci la ea sa faci cunostinta sa vezi cum se comporta sau cand trece pe langa tine spune-i "buna" si urmareste-i reactia.

| MiculFaraon a răspuns:

Pai te poti duce la ea. Faci cunostinta cu ea dar fara emotii si totul o sa mearga perfect. Daca si tie iti place de ea ii poti cere adresa de facebook si puteti fi cei mai buni prieteni sau mai mult decat prieteni. Succes! happy