| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU! Eu și prietena mea ne-am achiziționat recent câteva jucării sexuale printre care și un dildo. Îmi place mult și mă excită când o văd că se joaca cu el și când facem sex cu el. Credeți că e ceva rău în asta sau ceva care ne-ar putea afecta relația?

12 răspunsuri:
| rapandula a răspuns:

Nupe. Spor la orgasm. Poate ma chemati si pe mine candva sa facem un trio, ca sa nu va mai băteți doua fete pe un dildo.

| Zewww99 a răspuns (pentru rapandula):

Se pare că am uitat sa specific că sunt baiat?

| ywar a răspuns:

Gata, tataaa. Vin si eu! Sa fim mai multi. Mie-mi place in 3, 4 sau mai multi.

| VanillaQ a răspuns:

Salut. Întotdeauna este binevenit ceva nou, pentru a nu se instala monotonia.
Felicitări pentru inițiativa, si la cât mai multe...plăceri!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este nimic rau in a introduce obiecte sexuale in viata voastra intima. Asta va va deschide orizonturi si placeri noi.
Totusi, nu uita sa te implici direct, fiindca s-ar putea sa renunte la tine la un moment dat, daca numai jucariile o mai satisfac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| MValentin a răspuns:

Eu zic ca nu... dar părerea mea personala de ce sa folosească asa ceva cand sunt eu sad rolling on the floor) adica as simti un fel de gelozie ciudata

| Paul754880338 a răspuns:

Raman la parerea ca dragostea este cel mai puternic afrodisiac si ca un sarut si o imbratisare sunt greu de reprodus de catre jucarii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru MValentin):

Din acelasi motiv pentru care l-ar folosi pe altul, cand existi tu.

| Drimmero a răspuns:

Atata timp cat nu ti-l bagi si tu in dos mai merge din cand in cand si cu jucarii, vezi doar sa nu aiba dorinta mai mari pentru jucarii decat pentru tine ca ar fi nasol atunci.

| Julia1188 a răspuns:

E chiar frumos! Spor sa aveti!

| freesextubelive a răspuns:

Nu. este ceva ce condimenteaz relatia