| anonim_4396 a întrebat:

fara hate.
Deci, am 13 ani si mi se pare ca sunt gay dar nu in acel sistem. Adica mai demult acum 5 luni am zis ca nu o sa fiu gay niciodata si imi placeau mult femeile..sa fim seriosi toata lumea statea pe filme porno cand dadea laba si dupa am incercat un film gay doar sa vad cum e..si parca mi-a placut si nu stiu de ce. Acum parca nu mai simt asa mare atractie pentru femei... dar nu imi place in sensul ca sa se *** in **r sau altceva, imi plac cand il masturbeaza sau ceva si parca nu mai simt atracție pentru femei. SI NU VREAU SA FIU GAY! IMI VINE SA PLANG... NU STIU CE SUNT SI VREAU SA IMI PLACA IAR FEMEILE, SI ACUM IMI PLAC DAR NU MAI ASA TARE SI NICI NU MAI MA SATISFACE ASA MULT crying VA ROG TPU, SPUNETI-Mi, sunt gay? :'(((

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ești deocamdată doar un copil amețit care nu are idee despre cu ce anume se mănâncă sexul și încurcă fanteziile cu orientarea sexuală.
O să știi tu sigur când o să simți că vrei să pui organul în gaura potrivită ce gen va avea aceasta.

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca in cazul tau d.p.d.v. genetic, orientarea ta sexuala sa nu fie intrutotul heterosexuala, ci sa aiba intr-o anumita masura si o componenta a orientarii bisexuale. In astfel de cazuri/situatii uneori poate sa apara atractia sexuala fata de o anumita persoana de acelasi sex chiar daca atractia sexuala este in mod preponderent indreptata catre persoanele de sex opus. Sanatate!

| ShutFickOn a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mersi, dar cum as face sa nu mai simt asta sau sa nu mi mai placa de baieti?

| LPCTSTR a răspuns:

Esti reprezentativ...
Poto sa-ti placa femeile si barbatii in acelasi timp, de aici bisexualitatea.

| Goete a răspuns:

Nu e nici o problema daca esti gay, eu chiar incurajez aceasta.

Macar ne raman noua, celorlalti, mai multe fetewinking

| ShutFickOn a răspuns (pentru Goete):

Nu vreau sa fiu gay?

| Goete a răspuns (pentru ShutFickOn):

Ma intrebi pe mine daca nu vrei sa fii gay?

| ShutFickOn a răspuns (pentru Goete):

Sorry, am pus "?" din greseala

| Willis a răspuns:

Posibil să fi bi, să îți placă și fete și băieți, dar cu băieți mai ușor, în sensul că nu vrei cu penetrări. Asta din cauză că te uiți la ce nu trebuie. Zic și eu...

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Unde a ajuns generația asta, crede-mă și mie îmi vine să plâng sad

| frestyfd222 a răspuns:

De unde esti? sunt baiat sunt in aceeasi situatie si vreau sa vb

| frestyfd222 a răspuns:

Sunt la fel instagramul meu este @andreisvrn

| Edward251 a răspuns:

Probabil ca esti HOMOFOB, adica iti e frica de homosexuali. Stai linistit ca daca pana acum ti-au placut femeile asa o sa fie laughing
Trebuie doar sa nu te mai gandesti la chestia asta