| crackshot a întrebat:

Salut TPU. Fetele virgine se pot excita? Am 16 ani si nu stiu daca iubita mea mai este virgina, deoarece imi unele cazuri imi spune ca o excit, iar eu din cate stiu fetele virgine nu se excita… Va rog sa nu va bateti joc cu raspunsurile…

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate se excita, mai ales virginele. Daca sunt satisfacute.

| ania a răspuns:

Ati fi mai fericiti si binecuvantati de Ctreator daca nu v-ati implica deloc fizic inainte de casatorie.Si fetele virgine se excita dar e mai fericit cine asculta de planul Ctraorului
Fugi de poftele tineretii! si
Patul casatoriei sa fie nespurcat, ( nemurdarit cu pacatul curviei)!

| Violleta2022 a răspuns:

Mai baiete, foloseste-ti creierasul inainte sa debitezi asa prostii!
Excitarea nu are nimic de a face cu virginitatea!

Tu nu te-ai excitat ori avut erectii de la 12-13 ani?
De ce? Odata ce erai virgin?

Pune mana si citeste baiete ca te-ai facut de rusine!
Excitarea este prezinta la om, inca de la pubertate si nua re nici in clins au maneca cu virginitatea sau deflorarea.

| mihai69 a răspuns:

Dar oare băieții mai mari de 15 ani mai au ceva în cap, sau au migrat toți neuronii (2) în capul inferior?

| doctorandus a răspuns:

Nu stii bine. Dimpotriva, daca e virgina se excita mult mai usor, cel putin vorbind din punct de vedere statistic.

| VoidEternal a răspuns:

"iar eu din cate stiu fetele virgine nu se excita…"
You are wrong.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, le mănâncă și pe ele bâzdâcul de la hormoni

| Kiran a răspuns:

Bruh. nu conteaza daca e virgina sau nu, daca in mintea ei se ajunge la conceptul cum ar arata X gol, si isi duce imaginatia in sensul ala, o sa aiba acele "calduri", gen putin tremura, se incalzeste si se balbaie putin (lucrurile astea fiind in contextul sa nu fie experimentata la partea de sex, gen cum sunt personajele din PH / Brzz care nu au o treaba ce se intampla acolo laughing ) Oricum, difera in functie de cum isi imagineaza lucrurile

| Ambersfichi a răspuns:

Buna!
Toate fetele care au o stare de sănătate care le permite asta se excita in unele cazuri indiferent dacă sunt virgine sau nu.
/AS