| anonim_4396 a întrebat:

Ieri seara cand am scapat de la scoala am iesit din clasa si am dat peste prietena mea si ne-am sarutat iar, o fata din clasa de la mine m-a vazut si a ramas ceva de genu (O_O) poker face si mi-e frica sa nu spuna la alti copii din scoala sa nu afle toata scoala ca sunt cu acea fata ......Deci ce sa fac?! dau funda celui mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Bun am solutia ideala!
O cauti pe fata care e cu tine in clasa, o rapesti o duci la tine acasa o legi bine de tot si o ascunzi la tine in dulap si ii dai drumu cand termini clasa a-8-a happy

| h3r a răspuns:

Şi dacă spune ce?
Până la urmă tot se va afla... încearcă totuşi să vorbeşti cu ea şi roag-o să fie discretă.

| Irinami21 a răspuns:

Mdaa si eu am trecut prin asa ceva... si pana la urma tot s-a aflat..adica chiar daca nu se afla acuma..tot odata si odata o sa umble acel zvon prin scoala..adica sti cum e... si pereti au urechi (x_X)

| eevvaa a răspuns:

sincer nu te inteleg, tii rusine de fata cu care te intinesti?

| anonim_4396 explică (pentru eevvaa):

Nu-mi-e rusine dar nu vreau sa se afle pentru ca dupa astia care se dau mari se iau de mine si oricum nu-i problema daca se iau de mine dar nu vreau sa am probleme la scoala...:-s

| Rain1 a răspuns:

Ok imi place ideea lui CMPunk3. E chiar interesanta, dar hai sa fim seriosi. De ce te ascunzi? Iti este rusine cu ea, sau ce? Daca chiar o iubesti nu are rost sa te ascunzi.

| Alexandraaa0026 a răspuns:

Spune ca a fost o prov si ca daca nu faceai provocare trebuia sa fi cu cel mai urat baiat din scoala 3 luni

| Alexandraaa0026 a răspuns:

Pai...Ii spui fetei acelea ca a fost o provocare sau ceva de genu` si daca te intreaba de ce ai facut provocarea spui ca daca nu o faceai trebuia sa fi cu cea mai urata fata din clasa sau din scoala! Sper sa te ajute raspunsul meu!big grin