| Alin_Alyyn_1990 a întrebat:

Salut .TPU..Imi dati un sfat. Ma inteleg foarte bine cu e fata... adica in toata ziua tot vorbim la tel cate 3-4 ore. la scoala stau cu ea in pauza dar nu stiu cum sa ma combin cu ea. sfaturi pls.:X

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna. Ce mai astepti? Daca va intelgeti atat de bine, spune-i ca ai vrea sa treceti mai departe, sa avansati aceasta relatie de prietenie. spune-i tot ce simti pentru ea si ai rabdare, daca va intelgeti atat de bine dupa cum spui tu, ve'ti ajunge departe. Mult succes si iti tinem pumnii smug.

5 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Da ea da semne ca te place?

| NotToday a răspuns:

Spune-i ca o placi si ca ti-ar face placere sa aveti o relatie impreuna...

| RamooNebunik a răspuns:

Ii spui ce simti pentru ea si dupa 1 zi o intrebi daca vrea sa fie cu tine dar mai bine o intrebi in fata daca vrea sa fie cu tine nu o intrebi pe mess sau prin mesaje ca daca o intrebi in fata ii mai romantic....Bafta :*

| Andr33ya a răspuns:

Pai invit-o undeva (sa fiti singuri) si va plimbati, vorbiti, iar dupa un timp o iei de mana, o privesti si ii spui ce simti.

| NewAn0nim a răspuns:

Cumpara-ti un BMW, o vila d-aia misto cu piscina, niste haine cool si... gata, e ca si rezolvatwinking