| jeorgel a întrebat:

Salut lume. Am o problema. Spuneti-mi si mie unde as putea intalni fete cu care sa ma combin? Inafara de in clasa. Inafara de mers la scoala eu stau inchis in casa toata ziua ( chiar si in weekend). Sfaturi? FUNDA!

7 răspunsuri:
| SussieLex a răspuns:

Daca stai inchis in casa toata ziua, nu ai cum sa intalnesti fete cu care te-ai putea combina( sunt sigura ca esti constient de asta). Incearca sa fi o persoana cat mai deschisa si implica-te in diferite activitati de voluntariat sau alte activitati care ti-ar putea oferi sanasa sa cunosti persoane noi. Raga-ti cel mai bun prieten sa va inscrieti impreuna si astfel vei putea sa cunosti cat mai multe fete. Ai grija sa nu pari genul disperat dupa o relatie. Nu o sa ai prea mult succes daca evidentiezi faptul ca singurul tau scop este sa agati o tipa. Bafta!happy

| SussieLex a răspuns (pentru SussieLex):

Si inca ceva: ai putea sa mergi si tu din cand in cand prin cate un club, dar nu-ti garantez ca o sa intalnesti fete 100% serioase in locuri de genul asta! Incearca sa organizezi si un party la care sa inviti cat mai multe persoane, si le poti ruga sa vina insotite si de cunostine de-ale lor! Fii cat mai sociabil!

| ÐÿÅ a răspuns:

Pe xat, facebook, yahoo, toate retelele de socializare!

| alinbrd a răspuns:

Daca ai tupeu poti sa agati o fata pe masura ta de oriunde.Solutia:vorbesti cu ea despre un subiect comun.De exemplu daca ai 15 ani poti sa vorbesti despre scoala, intamplari...sunt atatea lucruri de vorbit incat nu cred ca poti sa le termini intr-o luna.Stiri,Tv, Internet, Seriale, Masini.Nu stiu cum sa iti zic dar iti trebuie tupeu sa iesi din nostalgia asta a ta.Cand vorbesti cu o persoana prefa-te ca iti pasa, sau fii mai curios si asa o sa ajungi la discutii lungi si astfel la o relatie.Incearca sa te ingrijesti tot timpul si sa imbraci niste haine frumoase(daca nu la moda mcar sa fie ok), calcate, parfumate. Femeilor le plac barbatii ingrijiti; dat fiind faptul ca o femeie din 4 sta minim 1 ora sa se aranjeze.Dar tot n-ai terminat.In functie de ce fata vrei sa-ti alegi trebuie sa fii pe masura inteligentei ei.
Asa ca oricat de frumos ai fii o femeie se plictiseste daca nu ai si putin creier sa o faci sa se simta bine happy. Succes

| Satango a răspuns:

Pe net. Ii ceri nr si dupa va intalniti undeva. Bafta!

| Maomau a răspuns:

Poi daca vrei fete cumini si serioase, atunci la biblioteca sau la sala de lectura!
daca vrei fete borfete, atunci la club!

Răspuns utilizator avertizat