| RatuscaCeaUrata a întrebat:

îmi place de o fată, dar nu ştiu cum sa îi spun că o iubescsad

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Iulian03 a răspuns:

Eu zic sa te ascunzi intr-un colt sa nu te vada nimeni si sa ii spui in soapta ca o iubesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Rrr18 a răspuns:

Fi sincer cu ea, fa-te placut in preajma ei, fi glumet, dar ai grija la glumewinking Incearca sa ii fi alaturi cand are nevoie de tine, in caz ca e intr-un conflict tine-i apararea, asa poti sa ii arati ca iti place de ea si la momentul potrivit cand sunteti doar voi 2 poti sa ii spui ca o iubestiwinking

| Hades94 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i pana nu o face altu inaintea tawinking

| LoolithaV a răspuns:

Hmm..iti place de ea? Si o si iubesti..desi nu sunteti impreuna? Ciudat, sau poate inteleg eu gresit, insa. daca o placi..pana sa-i spui ca o iubesti.ia-o incetul cu incetul..Invit-o la un suc..incearca sa petreci mai mult timp alaturi de ea.N-ai cum sa-i spui unei persoane 'Te iubesc' si s-o cunosti de 5 minute..Parerea mea. Succes!