| aDDellin a întrebat:

Imi place de o fata de la scoala, si... e in clasa alaturata dar ea nu ma cunoastem ne stim asa. cum sa zic, din priviri.Un coleg de-al ei mi-a dat ID-ul ei. Acum nu stiu ce sa fac ce sa vorbesc cu ea pe mess sau. Mi-e rusine pentru ca este cu 1 an mai mare si nu stiu cum sa intru in discutie cu ea. Help! Funda garantat!

2 răspunsuri:
| deNN1996 a răspuns:

Incepe sa vorbesti pe mess cu ea pe diferite teme, apoi ai ceri numarul de telefon, o chemi la o plimbare/cafenea.Nu-ti fie frica totul o sa mearga de la sinehappy
Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| aDDellin explică (pentru deNN1996):

Dar pentru ca ea nu ma cunoaste nu stiu despre ce.Ne stim doar din priviri!