| valeriangarleanu a întrebat:

imi place de o fata din schoala me pai si nu se uita niciodata la mine de parca nu ma place.ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

Noi fetele suntem ceva mai dificile dar putem fi impresionate.De exemplu dai o floare (de preferat trandafir rosu daca vrei) sau scrie-i o poezie (nu neaparat cu rima) scrie-i ce simti Succes
funda?

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca tu o placi nu e obligatoriu ca si ei sa-i placa de tine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita. Asteptarile duc intotdeauna la dezamagiri straight face!

| NuMaContrazice a răspuns:

Uit-o! Asta trebuie sa faci.

| LineGuide a răspuns:

Doar nu-ti bate capul!
Mult noroc!

| ƘЭлT a răspuns:

Pai surprindeo cu ceva orce.Sa stie ca existi.Fi sincer cu ea. Succes