| LemonX a întrebat:

Imi place de o fata, dar ea nu cred ca ma place.ce trebuie sa fac ca sa ii atrag atentia.

10 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

De cate ori ai ocazia incearca sa o pupi pe obraz si sa te uiti in ochii ei zambind, asa i atragi atentia si o faci sa te placa happy

| AnnY98 a răspuns:

PAI...bagate cu ea in seama.fa-i complimente, dupa care fa-o sa rada, vb mult despre ea, intalnitiva, bla bla bla...si o sa vezi dupa aia daca te place sau nutongue

| neutrino a răspuns:

Daca o fata nu te place, inseamna ca are si ea gusturile ei. Nu mai ai ce face. Ghinion.

| Azµre a răspuns:

Să te porți frumos cu ea șă te apropii treptat și să o scoți la un suc.

| Jakoban a răspuns:

Dâti douâ palme si du-te si saluto...
Sau...sau...fi amuzant fa si tu glume chiesti tresti intelegi

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Poti incepe prin a te comporta frumos cu ea sa o faci sa rada, sa vb pe facebook (ca este la moda acum)ii comentezi cateva poze ii dai cateva like-uri (pentru ca toata lumea a innebunit cu like-uri ) cand simti tu ca este momentul poti sa ii spui ceea ce simti tu pentru ea

| ORDKEO a răspuns:

Fii tu asa cum esti de obicei, nu trebuie sa faci ceva anume ca ea sa te placa, daca te place asa cum esti bine, daca nu...nu( poti face orice ca oricum nu te va place).

| lavinutsa a răspuns:

Trage o basina cand esti LG ea sigur te observa

| Peachy a răspuns:

Zambeste-i, priveste-o, arata-i ca iti pasa ce crede, ce simte, ce ii place, incepe usor nu o sufoca nu vrei sa pari obsedat sau ceva... Ofera-i increderea ta, spune-i ca iti poate spune orice fiti doi prieteni inainte de toate si sunt sigura ca pe viitor va fi ceva mai mult. Dupa ce va apropiati cheam-o in oras la un suc sa va cunoasteti mai bine, si spune-i ce simti pentru ea.Multa baftaaa!

| xKore a răspuns:

Fao sa rada. Incearca sa flirtrezi cu ea si vezi daca intra in jocu tau ca sa aflii daca e interesata de tine. Daca ii spui ce simti si spune ca te vede mai mult ca pe un prieten, atunci renunta, nu mai ai nici o sansa.