| amalia222 a întrebat:

Buna TPU.intrebarea mea este:
imi place mult de cineva dar imi este teama sa ii spun.deseori se uita ciudat la mine si cred ca nu prea ma place.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta pana se uita frumos la tine.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess sau cand va mai intalniti pe afara.
Mai intai trebuie sa se familiarizeze cu tine, nu te poti duce direct la el si sa ii spui ca-ti place de el.
Creeaza o legatura intre voi iar mai apoi spune-i sincer ce simti pentru el.
Stiu, probabil esti timida si iti este putin frica. Si mie mi-a fost, dar totul a mers foarte bine happy.
Daca nu o faci, poate mai tarziu vei regreta.
Intreaba-l si afla de la el ce crede despre tine.
Bafta happy!