| Antonio_Maxim_1977 a întrebat:

Salut tpu..Imi place de o fata, ii place ce imi place si mie, dar ei cred ca nu-i place de mine. Help?

2 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

Pai na, trebuie sa te placa ea singura, degeaba o placi doar tu. Incearca sa comunicati cat mai mult, sa te joci cu ea, vezi daca in timp da si ea semne ca te place, ca e atrasa, altceva nu ai ce sa faci, dragoste fortata nu se poate.

| JonBovi a răspuns:

Salutare! Sunt Lepy si am 17 ani si un penis de 8 cm, IMENS! Tin sa spun ca am patit acelasi lucru... Spune i ce simti pentru ea cat mai devereme pentru ca dupa iti iei friendzone, poate in timp dobandeste sentimente 4 u, eventual spune le si marimea;-). La mine merge de fiecare data! Bafta