| Corsi a întrebat:

Imi place de o fata mult eu cred ca si ei ii place de mine deoarece ma pupa, ma imbratiseaza, are grija de mine cand sunt racit, imi face cu ochiu, se uita la mine si zambeste, ma lasa sa tin capu pe umarul ei si ea pe umarul meu, cand sunt racit ma roaga sa imi faca ceai, etc.

Vreau sa trec la pasul urmator. Ce fac? Vreau sa o iau usor.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce descrii este comportarea tipica din privinta sentimentelor fetelor mai posesive si denota ca ii place de tine in mod deosebit. Comportamentul ei denota multa afectiune si dragoste fata de tine sau de ce nu chiar sentimente de iubire neconditionata.Nu ai ce sa mai astepti din moment ce dorinta ei de a fi cu tine este mai mult decat evidenta.Ii spui pur si simplu ca este fiinta cea mai minunata si doresti sa permanentizati situatia actuala printr-o relatie de cuplu.Sunt convins ca asteapta de mult sa faci acest pas. Succes.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pup-o usor.

| LoveSleep a răspuns:

Invit-o la un suc și pup-o la sfârșit.

| CristinaCtC a răspuns:

Esti sigur ca nu e maica-ta?

| Corsi explică:

Cristina, esti foarte inteligenta happy

Răspuns utilizator avertizat
| Corsi explică:

Daca nu vreti sa ajutati nu mai raspundeti la intrebare. Recomand un psiholog.

| Corsi explică:

Bine incep sa o pup, altceva?

| CristinaCtC a răspuns (pentru Corsi):

Ia-o la sedinta cu parintii a ta. E cam obligatoriu sa mearga