| SayYouLoveMe a întrebat:

Imi place de un baiat,de acelasi baiat de care ii place si celei mai bune prietene ale mele,dar la ea e o mare dilema, caci nu il place doar pe el..eu in schimb,da. El place o alta fata,niciuna din noi, insa tot el se uita mereu la mine..si eu ma uit la el laughing Nu inteleg de ce ii surprind mereu privirea,macar eu ma uit ca imi place de el,dar daca el nu simte nimic pentru mine si el o place pe fata aceea,de ce se uita si el?
Treaba e ca nu stiu ce sa fac,sper sa imi dati un raspuns, macar sa ma deslusesc putin in privinta a tot ce mi se intampla laughing
Funda cel mai bun si folositor raspuns happy

Răspuns Câştigător
| wαтerғαll a răspuns:

De unde stii ca nu va place pe niciuna din voi? Ar putea avea o atractie pentru tine, intrucat ar trebui sa-l bagi in seama. Din cate am inteles iti doresti sa stii daca te place, nu-i asa? Printr-un singur mod poti afla: arata-i ca il placi si vezi cum reactioneaza. Daca primesti o respingere, renunta. Dragoste cu sila nu se poate. Totusi, ai grija sa nu pari nici disperata/moarta dupa el, se va simti prea ridicat in slavi si va avea tendinta de a-si bate joc. Multa bafta

23 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Un threesome, după aceea, sigur va ştii cu care din voi va dori să rămână.
Iar dacă e incert, s-ar putea să vă ceară să o mai faceţi o dată.

E posibil totuşi s-o ceară de mai multe ori...

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Organizati cabana va imbatati si faceti threeseome

| SayYouLoveMe explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Buna idee, verginica.te luam si pe tine cu noi? big grin

| KamaSutra a răspuns:

Singurul care poate sa-ti dea un raspuns e elwinking

| SayYouLoveMe explică (pentru KamaSutra):

Dar eu sunt foarte timida... ma fac mai rosie ca o rosie si ard toata laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru SayYouLoveMe):

Si ce? Infrunta-ti temerile!

| SayYouLoveMe explică (pentru KamaSutra):

Dar nu stiu cum..nu am habar...nu am nici macar o idee sad

| KamaSutra a răspuns (pentru SayYouLoveMe):

Simplu,te duci la el si ii spui ca vrei sa vorbiti!

| SayYouLoveMe explică (pentru KamaSutra):

I-am vorbit ieri...dar totul pare atat de rece si indiferent...

| KamaSutra a răspuns (pentru SayYouLoveMe):

Nu l-ai intrebat de ce e atat de rece?

| SayYouLoveMe explică (pentru KamaSutra):

Nu. Nu stiu ce sa fac. Daca il intreb asa dintr-odata de ce e asa de rece. poate o sa ma intrebe "cum ar trebui sa fiu?".Am vorbit foarte putin... buna, ce faci si cam atat...

| KamaSutra a răspuns (pentru SayYouLoveMe):

Pai mai vorbiti, cunoasteti-va mai bine

| SayYouLoveMe explică (pentru KamaSutra):

Dar eu am trimis ultimul mesaj aseara...si nu a raspuns...dar l-a vazut

| wαтerғαll a răspuns (pentru SayYouLoveMe):

Daca doresti sa activezi mesajele si pentru membrii juniori, putem discuta aceasta problema in detaliu pe privat.

| KamaSutra a răspuns (pentru SayYouLoveMe):

Atunci nu merita!

| SayYouLoveMe explică (pentru KamaSutra):

Off crying

| SayYouLoveMe explică (pentru wαтerғαll):

Cum fac asta? laughing scuze.dar n-am idee laughing

| neutrino a răspuns:

El este un tanar sanatos si este normal sa-i placa fetele frumoase, nu numai una.

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu va mai uitati unul la celalalt. In felul acesta uitati ca a existat ceva intre voi.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Dai un "pup" asa pe "neveu"winking
Si cu asta ai rezolvat toata dilema tongue

| Ayakawelwel a răspuns:

Poate te place si pe tine sau observa ca te uiti la el si isi da seama ca il placi

| SayYouLoveMe explică:

Multumesc pentru raspuns, Drolja. Apreciez foarte mult. As aprecia si mai mult daca ai citii inca o data intrebarea mea si ai observa ca acolo scrie "niciuna din noi". Cat despre fata cealalta, i-a facut rau.