| RaluLoveM3 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar el are "prietena" de putin timp, dar vad ca nu ezita sa-mi raspunda la avansuri. si il surprind mereu cum ma urmareste cu privirea.
Azi era cu prietena lui si am aparut si eu pe acolo, iar el se uita la mine.
Cum sa-i arat ca-l plac?

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Dar tu de ce il vrei pe el? Nu te gandesti ca poate sa faca si cu tine asa cum face acum cu prietena lui? Sa mearga de mana cu tine si sa fie cu ochii dupa alta? Ori crezi ca pentru tine s-ar schimba? Alege-ti cu grija partenerul, nu doar dupa aspectul fizic.

| RaluLoveM3 explică (pentru IsabelaIssa):

Da,ai drepate, dar poate ca nu o place asa mult pe subsemnata si oricum am mai avut tangente cu el si inainte de fata asta..deci el nu e asa, adica sa se uita dupa altele.pur si simplu cred ca ma vede altfel decat pe fata aia.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RaluLoveM3):

De ce si-ar pierde timpul cu ea si nu ar fi cu tine in acest moment?

| RaluLoveM3 explică (pentru IsabelaIssa):

Habar nu am!
Spune-mi tu!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RaluLoveM3):

Eu am pus intrebarea ca sa ti-o pui tu singura. Nu eu sunt in masura sa iti raspund. El, sau tu aveti raspunsul.winking