| dededeeadeutza a întrebat:

Îmi place de un baiat și acum câteva zile i-am spus. Când i-am spus a rămas uimit, m-i-a spus că are prietenă. De când i-am spus am început să vorbim mai mult. Dacă se ia cineva de mine ma apara. Voi ce părere aveţi mă place?

Răspuns Câştigător
| DiazAndreea a răspuns:

Probabil si-a schimbat sentimentele fata de tine, sau pur si simplu simte nevoia sa te protejeze. tu ai facut primul pas lasa-l pe el sa il faca pe al2lea. bafta

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

I-ai cazut ca o pleasca. Nici macar nu visa! Sper sa nu speri sa te si iubeasca!