| anonim_4396 a întrebat:

In cazul barbatilor, parul pubian dar si cel de la axile(subrat)trebuie eliminat sau pastrat?

17 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Jos cu el! Este neplacut si urat. Daca vrei sa te simti bine, jos cu el big grin

| iubesc a răspuns:

Buna.
Si normal ca trebuie eliminat, insa e la alegerea ta.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu mai taiati padurile ca ramane tara fara pomi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu este o regula.
La femei da, arata inestetic.
Cum te simti tu bine, la barbati nu conteaza atat.
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Tie cum iti place sa fie o fata? de ce crezi ca ei nu i-ar placea acelasi tratament din partea ta?

| hummmer a răspuns:

E la alegerea ta.Cum te simti mai bine.

| darriya a răspuns:

Pastreaza-l.puneti-l la loc de cinste, in ramalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| boss97 a răspuns:

Mai taie padurea ca e prea mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

SAU! Neapaaaraaat SAU!

| CulturistuCris a răspuns:

Eliminat maa tot parul daca vreo sa ai femei. daca nu fate calugar

| Andrei4g a răspuns:

Pe langa o igiena stricta a zonelor amintite, ar fi indicata si o toaletare a 'zonelor paroase' te poti tunde, rade sau... poti folosi o crema depilatoare.Nu am incercat niciodata epilarea si nici nu ti-as recomanda-ohappy
Ca sa-ti faci o idee cum sta treaba, ai rezultatele unui studiu facut de o revista de barbati:
50, 6% dintre barbatii respondenti se tund inghinal, 36% se rad, 5% nu se epileaza, 4% se epileaza dar nu inghinal, 3, 1% se duc la salon, iar 1, 3% se fac cu ceara.

| Moonshine a răspuns:

Faci dupa placul tau, dar ti-as sugera sa-l eliminiwinking

| anne2222 a răspuns:

Era o vorba... Un copac se vede mai bine intr-o padure taiata... sau cam asa ceva laughing)

| deniix3 a răspuns:

Eliminat

| Animiklaptik a răspuns:

Logic ca trebuie eliminathappy