| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care NU-si indeparteaza parul pubian si cel de la axile(subrat)?

Răspuns Câştigător
| CheshireDeadCat a răspuns:

Nu-i asculta, mie nu-mi plac bărbaţii feminizaţi. Un bărbat trebuie să aibă grijă de el, să se menţină curat, dar nu e obligator să se epileze. Mie cam îmi trezesc greaţă bărbaţii epilaţi, în special în zona pubiană. Părul pe trup tot e un semn de virilitate.

| Ottakringer a răspuns (pentru CheshireDeadCat):

Nu de tot. Dar nici sa stai cu o padure intreaga laughing.E ridicol sa fim seriosi. Macar sa il lasi periuta ( LOL ).

| CheshireDeadCat a răspuns (pentru Ottakringer):

Bărbaţii cu care am avut de a face aveau mereu păr în zonele date. Şi niciodată nu m-a deranjat. Să fi fost epilat în zona pubian aş fi avut impresia că am de a face cu un cocoşel penit. Poate am avut eu noroc de bărbaţi îngrijiţi la care totul e fix cât trebuie.

| Ottakringer a răspuns (pentru CheshireDeadCat):

Am inteles ceea ce vrei sa zici. Dar sunt sigur ca nu ti-ar fi placut sa vina unu care are o intreaga padure. Dar acum nu judec. Fiecare cum ii place. O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| CheshireDeadCat a răspuns (pentru ElDerp):

Întrebarea a fost pusă de un băiat, trebuie de-l îndreptat pe drumul cel bun. Adică, în mare parte părul ăsta le pare inestetic fetiţelor cărora le curge după actori şi modele şi interpreţi feminizaţi, ori băieţilor tinerei. Am zis, oricum, principalul e să aibă grijă de igiena lui şi de estetic, dar să se păstreze bărbat, cu sau fără păr laughing

18 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Urat...

| ombladon a răspuns:

Pe caldura asta, este super smecher...straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Te rog nu fi scarbos, beau o cafea.

| Mussette a răspuns:

Fiecare, cum ii place.
Dar trebuie sa fie ingrijit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere faina.

| PeFuga a răspuns:

Important este ca barbatul sa fie ingrijit, adica sa se spele, sa se dea cu deodorant, sa nu pută... epilarea zonelor mentionate de tine este optionala si tine de preferinta personala a tipului. Epilarea altor zone deja e grava laughing

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mie imi plac baietii feminini si nu mi se pare deloc placut de privit un baiat neepilat. Poate in trecut epilatul la barbati nu era normal si nu procedau asa, dar in zilele noastre se pune din ce in ce mai mult accentul pe estetica asa ca aceasta practica a devenit ceva normal. Pana la urma omul a evoluat treptat si o data cu evolutia i s-a rarit si parul inestetic. Poate pana int-o zi o sa ne cada complet si n-o sa mai fie nevoie sa ne epilam tot timpul

| NoRegretsxx a răspuns:

Neingrijiti.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Chiar vrei sa-mi fac o parere despre asa ceva?!

| Iamnotme a răspuns:

Păi...
Pe mine nu mă deranjează atâta timp cât nu este ''pădure de conifere'' şi nu miroase laughing

| Diabolik94 a răspuns:

Nicio problema, atata vreme cat nici ei nu doresc o tipa cu acele "calitati "mentionate mai sus(glumeam).E important sa iti ingrijesti trupul!

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Dupa parerea mea, arata foarte bine

| Flutu012 a răspuns:

Nu prea buna....trebuie sa te ingrijzi, mie nu mi.ar placea un barbat asa big grin