| anonim_4396 a întrebat:

in clasa intaieu cunoscusem un baiat si acum sunt in clasa a saptea.acum un an mi-am dat seama ca il plac mult si ma apropiasem mai mult de el si la un moment dat el dadea semne ca ma place.ii pasa de mine,cand era langa mine se apropia si uneori ma atingea, de multe ori ne plimbam amandoi stateam pe banca si povesteam, etc.dar am aflat ca nu ma place si ca are iubita de trei ani.nu am indraznit sa vb cu el despre asta.si dd atunci sunt dezamagita si nu pot sa cred cum de eu crezusem ca am sanse cu el.de atunci nu cred ca o sa mai intalnesc niciodata pe cineva potrivit si nu cred ca o sa am vreodata o relatie, desi as vrea.eu nu sunt..frumoasa si nu cred ca ma va placea nimeni.totusi eu as putea oferi multe:am o inima mare,imi pasa mai mult de altcineva decat de mine, pot sa tin la o persoana foarte mult si fac orice pentru acea pers. Si multe alte lucruri, dar nu mai am loc sa scriu. Cat mai multe comentarii va rogwinking

Răspuns Câştigător
| romaniaTEiubesc a răspuns:

Esti prea mica pentru implicatii serioase intr-o relatie.vei descoperi adevarata iubire mai tarziu in ani adolescentei.momentan esti un copil. incearca sa faci diferenta intre un baiat care se joaca cu sentimentele tale si unul care chiar simte ceva pentru tine. abia atunci poti cauta adevarata iubire.

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Fiecare e frumos in felul lui nu trebuie sa te subapreciezi, ai calitati deosebite (o inima mare, iti pasa si vrei ca relati ta sa mearga (ai vrea). Esti prea mica -pana la Facultate o sa gasesti un baiat sa te iubeasca si sa te faca sa te simti speciala, ai rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atractie fizica bineinteles, nimic mai mult. Esti doar clasa a 7, pana la liceu o sa te saturi de ei, iar atunci cand ajungi sa iti placa de cineva pe bune, tu nu o sa mai faci fata.