| F1r3Str1K3r a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun crying In timupl orelor se uita la mine si cand ma uit si eu la ea imi zambeste big grin! Intr-un timp ma apropiasem foarte foarte bine de ea adica discutam, glumeam, ne plimbam prin scoala. Dar. dupa ce a trecut vacanta de vara asta dintre ani..Nu mai este asa apropiata de mine adica si acum se mai uita la mine dar nu mai cred ca simte cv pentru mine.Inainte cand ne vedeam dimineata de Spuneam NEATA SI NE ZAMBEAM dar acu... nici nu se mai uita la mine dimineata doar asa in ore... Mda nu stiu ce sa faccrying HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Uite inteleg suferinta ta, dar poate exista un motiv pentru care este asa. Poate ca in acea vara a intalnit pe cineva si s-a indragostit.Eu inteleg ca poate iti e teama sa ii spui ca o placi, dar asa ar fi cel mai normal sa discuti cu ea, sunt sigura ca te va intelege.Alta metoda ai putea sa o bagi mai mult in seama sa deschizi anumite subiecte cu ea si sa vorbesti in timpul scolii.Succes!