| Coditza19965 a întrebat:

In primul rand va rog sa nu radeti big grin Acum 2 zile am facut dragoste cu prietena mea si acum is maxim panicat laughing) Am facut protejat doar ca Prezervativul aluneca uneori dar nu de tot.( Nu e vina mea ca o am de 13 laughing) ) bun deci, Stau cu teama ca poate alunecand in timp cee... poate a scapat un strop in ea laughing))) Cu toate ca nu terminasem de >~~ Si mi'e teama sa nu fi ramas insarcinata... Prezervativul nu era rupt nu nimic. Dar is maxim panicat. Calmati'ma cumva. Ps: Are 16 si eu 17. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cum sa alunece? o ai de 13 si ai luat marimea cea mai mare? laughing)

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu e insarcinata, stai linistit. Depinde si de ea daca era la ovulatie. stai linistit ca nu ai lasat'o gravida. nu se lasa atat de usor laughing