| Coditza19965 a întrebat:

In primul rand va rog sa nu radeti. Acum 2 zile am facut dragoste cu prietena mea si acum is maxim panicat. Am facut protejat, doar ca prezervativul aluneca uneori dar nu de tot. Bun deci, stau cu teama ca poate alunecand in timp ce... poate am scapat un strop in ea. Cu toate ca nu terminasem. Si mi-e teama sa nu fi ramas insarcinata... Prezervativul nu era rupt nu nimic. Dar is maxim panicat. Calmati-ma cumva. Ps: Are 16 si eu 17. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vezi,asta se intampla cand iti supraestimezi madularul si iti cumperi un prezervativ prea mare. Acesta pur si simplu nu sta ferm si tot timpul are tendinta de a iesi de pe penis si/sau sa ramana in vagin.Deci daca nu ti-a iesit niciodata de tot poti fi linistit din moment ce zici ca nici nu ai ejaculat.In aceste conditii nu a avut ce si mai ales cum sa patrunda in vaginul ei. Daca prietena nu este in perioada fertila atunci posibilitatea de o sarcina devine 0 (zero). Data viitoare sa-ti cumperi un prezervativ care sa se potriveasca pe jucaria ta laughing

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum sa ne scrii si in limba romana sa intelegem si noi ceva... "laughing"

| Coditza19965 explică (pentru suntserios):

Ma scuzi, Am dat copy - paste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca aluneca, iesea de tot... atat timp ca nu ati continuat dupa ejaculare nu prea avea ce sa scape din prezervativ

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat si ea nu era in perioada fertila, nu ai de ce sa te panichezi, nu poate fi gravida.

| Just4Joker75 a răspuns:

Ar fi trebuit sa mai asteptati pana ce impliniti amandoi 18 ani, i-ai stricat viitorul, daca e asa.cum zici sa stii ca poti deveni tată felicitari