| Qwertyuop2389 a întrebat:

In ultima vreme mi am pierdut atracția asupra fetelor... parca nu îmi mai place nicio fata, nu mai sunt interesat deloc.Mie de când ma stiu îmi plăceau fetele, dar in ultima vreme nu am mai avut chef. Oare devin gay? Stiu ca pare stupida întrebarea dar sunt speriat laughing)
apropo, am avut o relație ACM vreo 7 luni, și am fost deprimat câteva săptămâni, și cred ca din cauza asta.
ȘTIE CINEVA CE AR PUTEA FI?
Funda big grin

7 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Au doamne laughing
Da mă, și dacă te superi pe pãrinți și nu-i mai suporți ești orfan.
Pur și simplu te-ai săturat tu să fii supărat și trist... Dar o să-ți treacă, stai liniștit.

| RAY a răspuns:

Nimeni nu devine gay la pubertate sunt multe schimbari genul, nu isi fa griji intr-un fel e mai bine uite asa vei invata mai mult nu toata ziua dupa fete

| sofisis a răspuns:

Uhm...nu devine nimeni gay. Te nasti asa. In cel mai rau caz poti sa descoperi ca esti bisexual. Dar avand in vedere ca ti-au placut si fete in trecut, clar nu devii gay

| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil ai tinut la fata respectiva si te a dat peste cap faza cu despartirea. Si nu ti ai mai dorit cu adevarat sa incerci o relatie cu alta fata. Ai rabdare ca o sa apara una in viata ta care o sa ti starneasca din nou interesul. Nu devii gay peste noapte te asigur. Nu cred ca au inceput sa te atraga baietii dintr o data, nu e vorba de asta. E doar o stare temporara prin care treci. Canalizeaza ti energia in alte directii si nu ti mai bate capul cu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| aneliram a răspuns:

Ai fost deprimat, din cauza asta.

| Socke a răspuns:

Foarte posibil sa fi fost din cauza relatiei care a decurs prost.Este si posibil sa devi gay sau bisexual. Daca simti vreo atractie spre un baiat, atunci da esti gay/bisexual.