| AnAndrey1994 a întrebat:

asi avea nevoie de ajutorul vostru ff mult! Dupa 1 an si 5 luni de relatie cu prietena mea ne-am despartit! Recunosc ca in ultima vreme am stricat mai totul dar fara intentie pur si simplu mam pierdut nu stiu ce a fost! Si eu o iubesc ff mult pe fata respectiva mi-am cerut mii de scuze si iertari si ea spune ca ma iubeste ff mult si nu ma va uita niciodata dar nu ma vrea! Oare cu timpul daca ma iubeste iubirea o va face sa se intoarca la mine? Deoarece sunt convins ca mai tot timpul la mine se gandeste! Mie chiar imi pare rau dar pur si simplu nu stiu ce sa fac sunt foarte disperat din cauza ca am pierduto fara sa vreau! Iam scris o scrisoare pentru ea in care i-am scris totul si ramane ca seara sa ii las in geam si in scrisoarea asta mi-am pus toata speranta!sad sadCredeti ca ea poate sa treaca chiar asa usor peste 1 an si 5 luni daca ma iubeste? sad

7 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Depinde.
Ce ai facut tu mai exact?

| AnAndrey1994 explică (pentru DeeaMarry):

Pai in ultima vreme am facut-o sa se simta prost fara sa vreau sad dar mi-am cerut scuze si ea spune ca eu nu ma pot schimba k nu stiu ce chiar daca nu este asa probabil ca are doar 15 ani. daca miar oferi timp Iasi putea dovedi k chiar a fost o greseala nu ca asa sunt euhappy...mi-a spus ca ma iubeste si ii dor de mine si sper ca asta va face sa se intoarca la mine sadce zici?

| DeeaMarry a răspuns (pentru AnAndrey1994):

Nu stiu cu ce lucruri ai facut-o sa se simta prost, deci nu stiu cui as putea sa ii dau dreptate in privinta asta.
Dar din moment ce ai gresit o data, e foarte probabil sa o faci din nou. Si daca e ceva destul de grav, e normal sa nu te ierte asa usor.
Cu siguranta nu o sa ii fie deloc usor sa te uite, daca te iubeste atat de mult precum spui tu, dar e mai usor sa uiti o persoana cand ea se dovedeste altfel decat o credeai tu.
Caut-o, ofera-i flori, cereti scuze, da-i scrisoarea, fa tot ce crezi de cuvinta, dar asta numai daca esti sigur ca nu o sa repeti greseala! Altfel iti pierzi timpul.

| AnAndrey1994 explică (pentru DeeaMarry):

Mam comportat urat cu ea dar fara sa vreau afost ratacri de momente si ea crede ca asa sunt eu dar nu e asa..si e nervoasa pe mine.u spui sa imi cer scuze si asa dar am incercat si mai bine se enerva...eu zic ca sa o las inpace vreo 4 zile fara sa vb k ea sa ii treaca si dorul de mine sa fie mai puternica si sa ii fie imposibil sa stea departe de mine.ce parere ai? Ea crede kk ii mai bine asa pentru ea dar ea inca nu a realizat chestia asta de aia spune asa ca nu ai cum sa spui k dupa un an si 5 luni tie mai bine fara daca il iubesti atat de tare happy

| Auslesse a răspuns:

Sincer,eu nu cred ca 1 an si 5 luni, perioada asta, poate fi uitata atat de usor...acum depinde si cati ani aveti.

| єχcєєℓ a răspuns:

Uau, îți declari dragostea printr-o scrisoare...

| Te_Iubeste_Madutzu_1993 a răspuns:

Salut, Vorbeste cu ea sa iesiti in parc, la un suc nu stiu dar sa stati de vorba despre relatia voastra, daca mai poate da o sansa la tot ce a fost intre voi si spune-i cat de mult o iubesti, daca o sa iti zica "NU" din prima atunci incearca sa treci peste. Stiu si eu cum este, dupa 2 ani jumate ne-am despartit nici in ziua de azi nu stiu cu ce am gresit dar asta este, viata merge mai departe cu bune si rele. Te salut si sper ca ti-am fost de folos.