| anonim_4396 a întrebat:

..
Încep... Sunt prins într-un mic cosmar care din nefericire nu se mai termina. O prietena s-a despartit de prietenul ei, pot sa spun ca in mare parte era vina mea. Acum câteva zile am incercat sa o repar si s-a gandit la un plan, la care eu de "prost" ce eram am acceptat. Mi-a zis sa ma prefac ca il iubesc si acesta sa fie motivul pentru care m-am băgat intre ei. Eu sunt baiat, si in concluzie m-a facut "gay". Nu iubesc băieții, mi se pare scârbos dar asta e. Nu e treaba mea ce fac altii. continui. am zis ca il iubesc e.t.c. dar bineinteles ca am dat semne ca ar fi o gluma, sa nu ma creada dar el crede că am ajuns sa fiu serios. Nu mai vrea sa vorbeasca deloc cu mine (am fost prieteni buni) si nu stiu ce sa fac.ma puteti ajuta.macar o sprijinire morala

1 răspuns:
| ASMA14 a răspuns:

Poti sa ii spui ca ai facut-o pentru ea deoarece nu ti-a placut sa ii bezi despartititi si ai vrut sa ii impaci si alta idee nu aveai