| IoanaMihaela5267 a întrebat:

intrebarea asta as vrea sa o adresez in mare parte fetelor.Prietena mea si-a pierdut virginitatea cu mine, uneori ma roaga sa intretinem relatii sexuale insa sunt momente cand n-am chef cand nu am cum si asa mai departe.Astazi cand am incercat sa-mi introduc degetele in vaginul ei, am observat ca e mai lat ca de obicei.Ea mi-a zis ca atunci cand se simte bine vaginul se dilata si de aceea, chiar mi-a jurat ca nu a intretinut alte relatii sexuale cu alti baieti.Voi ce credeti?
Tin sa precizez ca nu prima data cand ii bag degetele in vagin..si nu cred ca e prima data cand se simte atat de bine....Cum as putea verifica?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Pai daca ea trebuie sa se roage de tine sa intretineri relatii sexuale nu ar fi o idee rea sa te insele sincer.
În fine, lăsând asta la o parte da, e normal sa se dilată vaginul cand e excitată. Femeie se umezeste, se dilată pentru ca ii place.Asa ca nu mai fi paranoic, fa sex cu iubita ta ca altfel tura viitoare nu o sa mai apuci sa pui mana pe ea ca te va părăsi.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu ești demn pentru a avea o prietenă.
Mai bine instalează-ți un joc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Habar nu ai pe ce lume traiesti din moment ce ai reusit sa postezi o astfel de intrebare... absurda. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Cu un șubler, apoi scrii zilnic valorile pe un tabel excel.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce sa verifici? Este normal ce se intampla, tu o banuiesti de infidelitate? :/
Bucura-te ca vrea sa faceti asta, zau asa laughing

| Sofer a răspuns:

Când femeia cere. Nu exista "nu pot, nu am chef" trebuie sa ii oferi plăcere.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu ai cum sa verifici. Mergi pe incredere. Data viitoare cand are chef, sa te dezbraci instant, nu mai sta sa cauti scuze. Sau poate data viitoare tragi tu de ea, nu ea de tine.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Bă când femeia îți cere sex oferă și Bucură-te de asta pentru că sunt unele femei care nici nu vor să audă de așa ceva

| #sexplicatii a răspuns:

Salut,

Experiențele sexuale nu sunt mereu ca în filmele porno, iar din cauză că nu cunoști unele lucruri, poți ajunge în situații urâte.

Podcastul #sexplicații se specializează în educație sexuală.

În ediția despre filmele porno am discutat cu Anne-Marie Chelariu despre problemele abuzului de materiale pornografice, de ce sexul în realitate nu e ca acel din filmele XXX. Anne-Marie ne-a spus despre experiența sa când a văzut prima dată un film porno și în ce circumstanțe, dar și cum a reacționat. Am vorbit și despre statisticile din România și Republica Moldova, cum filmele porno afectează percepția de sine, cine sunt cei mai activi utilizatori și de ce.

În episoadele podcastului vei descoperi mai multe lucruri despre primul sex, menstruație, pastile contraceptive, poluții nocturne, orgasme, filme porno, masturbare și alte subiecte despre educația sexuală.

Ne poți asculta:

Pe canalul de Youtube Sexplicații: https://www.youtube.com/channel/UCxLfJnlwaxdjO7QjN92F5sg

Pe Apple Podcasts:
https://podcasts.apple.com/......1497343891

Pe Google Podcasts:
https://podcasts.google.com/......N0L3Jzcw==

Pe Anchor:
https://anchor.fm/sexplicaii

Pe Spotify:
https://open.spotify.com/

Dar și pe Instagram:
https://www.instagram.com/sexplicatii/

De asemenea, ne poți contacta la adresa de mail: podcast.sexplicatii@gmail.com