| mariano521 a întrebat:

Din perspectiva unei fete de ce intr o relatie, fata trebuie sa faca primul pas?

5 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Baiatul ar trebui sa fie cel care face primul pas, asta este un fel de regula nescrisa, ca baiatul care saluta primul cand se intalneste pe strada cu o prietena.

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu trebuie sa faca fata primul pas, asta e rolul baiatului big grin

| M?d?linaDinu a răspuns:

De fapt, băiatul trebuie să facă primul pas într-o relație.

| kijary a răspuns:

De fapt nu conteaza cine face primul pas, daca poti face tu, fa-l.Nu toti baieti sunt tupeisti.Si poate ca-i frica sa faca primul pas.Bafta big grin

| IuliiMD a răspuns:

Din perspectiva unei fete, baiatul e cel care trebuie sa faca primul pas, dar mai sunt si cazuri in care fata daca e mai tupeista face primul pasa dar daca iti place de o fata mai timida parerea mea e ca nu o sa faca niciodata ea primul pas.Cunosc situatia.