| CRM a întrebat:

dc acum fetele trebuie sa faca primul pas intr. o relatie?

Răspuns Câştigător
| Yryna14 a răspuns:

Pentru ca asa e firea baietilor. Le e rusine, le e teama ca nu sunt destul de buni si ca o sa-i refuzam.In fata prietenilor lor, niciodata nu o sa se intample nimic, dar cand esti doar tu cu baiatul... e mai sincer.Si te sfatuiesc sa nu faci primul pas pentru ca daca te place cu adevarat o va face elbig grinsucces:*

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

De cele mai multe ori baietii se tin tari si duri, asa ca nu vor sa`si recunoasca sentimentele, sau cel putin se tem.

| Elena1234456 a răspuns:

Pai sunt unii baieti care chiar nu se misca blushing. Adica decat sa stai degeaba si sa pierzi tot thinking

| 愛日本 a răspuns:

Pt ca sa facut emisiuna casatoreste`te cu mine laughing

| ZoZoHeart a răspuns:

Bietii's mai timiziwinking

| ruxi a răspuns:

laughing
amuzant; p
nu treuie sa faca fetele primul pashee hee cine ti-a spus asta e un micinos; p, doar fetele sunt mai indraznetehappy si poate ca s-au saturat sa astepte. bla bla bla da normal e ca baietii sa faca primul passtraight facewinking

| Puppetzz a răspuns:

Din moment ce toate s.au schimbat. dc nu si asta?laughing sa vedeti si voi cum e tongue sa priviti din alt unghi "abordatul"

| ady90 a răspuns:

Pentru ca uneori, uni baieti nu stiu daca fata respectiva il place sau nu, si nu vor sa te puna si fata intr-o situatie naspa.