| GlockZ a întrebat:

Iubesc o fata dar din pacate ea nu ma iubeste. Intrebarea mea este : cum as putea sa ma abtin. sa nu o mai bag in seama.Mi-e greu pentru ca acum cateva luni ieseam cu ea si vorbeam mult cu ea dar acum s-a schimbat radical nici nu prea mai vrea sa vorbeasca cu mine si de iesit nici nu mai spun.Ma mananca mana in fiecare zi sa o intreb "ce faci? " prin mesaje sau etc. Nu pot sa ma abtin si ma simt prost.Cel mai bun raspuns primeste funda big grin.

Răspuns Câştigător
| Troublebro a răspuns:

In exact acceasi situatie ca tine sunt si eu, timpul cred ca e ceea mai buna solutie, sau poate alta fata...

3 răspunsuri:
| RammsteinHH a răspuns:

Nu mai lua legatura cu ea prin nici un mijloc de comunicare si timpul o va rezolva si pe asta.

| GlockZ explică (pentru RammsteinHH):

E greu dar na laughing big grin