| anonim_4396 a întrebat:

iubitei mele ieri i-a trecut menstruația, și astăzi cum a fost la mine am excitat o, și ca sa nu ne dezvirginam sau ceva, i-am băgat doar puțin degetul. După am fost amândoi și ne-am spălat.Nu avea nimic, și după ce a plecat de la mine, când a ajuns acasă îi curgea sânge din vagin. Ce ar putea sa fie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape sigur ca este vorba tot de menstruatia care nu s-a terminat in totalitate.Doar aceasta explicatie poate fi valabila deoarece in cazul in care din greseala ai fi lezat himenul nu se putea produce o scurgere atat de mare de sange.

| zma98 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mentionez ca inca ii curge, ce ar putea fi?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru zma98):

In acest caz este sigur menstruatie.Sangeledin ruperea/lezarea himenului estedeun rosu aprins, curat si in cantitati foarte mici.

| zma98 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Pai si cand ar trebui sa se opreasca sangerarea? Sa zicem ca, curge cam de 2 ore cred.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru zma98):

Asta nu o pot preciza, nu sunt clarvazator sau ghicitoarea Mama Omida.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Posibil un avort spontan cauzat de acel degetel, pe bune chiar i scurge ca iai bagat degetul sau e vrajeala?

| Betrix a răspuns:

Ai ranit-o sau sangerari intarziate.

| zma98 a răspuns:

Alte raspunsuri?

| raresrar69 a răspuns:

Probabil ai ranit-o cu unghia cand i-ai bagat degetul. fundita?