| anonim_4396 a întrebat:

joi m, am certat cu prietena si vreo 2 zile am fost plecat din oras sa nu ma razbun pe ea si astazi cand m, am vazut cu ea imi zice ca nu mai vrea sa fie cu mine si sa ne despartim(eu inca o iubesc). Ce as putea sa fac? un sfat nu stricahappy

Răspuns Câştigător
| consiliera a răspuns:

Vorbeste cu ea, spune-i ca ai fost nevoit sa pleci, sa rezolvi nustiuce problema.Sa mai discutati ca ar fi pacat sa dati cu piciorul la relatie. Poate a avut o zi proasta, sa nu creada toate prostiile. Poti sa-i iei un mic cadou, flori sau bomboane de ciocolata.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vorbeste cu ea altceva nai ce sa faci spune-i uitandute in ochii ei ca o iubesti gresesti dar o iubesti

| MMihai a răspuns:

Răzbunarea = arma prostului!
Să cauți pe alta!

| Lacoste a răspuns:

Sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca tu o iubesti si nu trebuie sa se ajunga la despartire de la un motiv atat de banal.

| Issa_8758 a răspuns:

E vina ta pana la urma.
Spune-i ca tu inca o placi si intreab-o daca mai simte ceva pentru tine. Daca nu te mai vrea Laso balta!