| deldemy a întrebat:

M-am indragostit de o fata. si din cate am inteles, si ei ii place de mine... Si as vrea sa incerc o relatie cu ea... dar nu stiu daca voi putea din cauza problemei de varsta. Ea e mai mare cu 2 ani ca mine big grin. in fine, vreau niste pareri!?

7 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

De ce ar fi asta o problema? ma asteptam acolo la vreo 10 ani diferenta sa zici big grin
Dai drumul daca va intelegetiwinking

| Auslesse a răspuns:

De ce crezi ca n-o sa poti? Totusi...e mai mare doar cu 2 ani...nu mai mult! Daca tie chiar iti place de ea ( si ei de tine). incearca! Poate merge! Bafta!

| niciunnume19 a răspuns:

Poti avea o relatie. nu e nici o problema. incearca si poate vrea si ea

| deldemy explică (pentru niciunnume19):

Da. e drept. dar faza e ca eu am 16 ani, iar ea 18 si asta ma cam pune pe ganduri :-s

| andreeaandreea123 a răspuns (pentru deldemy):

Daca tie iti place de ea, si ei de tine, atunci virsta nu conteaza... mai ales ca nu este chiar asa de mare diferenta. Eu cred ca merita sa incercati. Bafta!

| niciunnume19 a răspuns (pentru deldemy):

Nah nu prea conteaza varsta. la voi e doar 2 ani si te place. poate ai sanse. gandeste-te ca sunt altii ai mari cu 10-20 de ani

| deldemy explică (pentru niciunnume19):

Multumesc tuturor :*.big hug