| anonim_4396 a întrebat:

Salut, TPU! Mă aflu în cea mai toxică relație când vine vorba despre dragoste/sex.

De exemplu, ieri, am fost la iubita mea acasă. I-am satisfăcut toate fanteziile până acum. Ieri a vrut să-i fac oral, i-am făcut oral, mai ales că și mie îmi place. După ce a avut orgasm, i-am zis să-mi facă și mie oral și zice: nu vreau că nu mă simt bine. Apoi, i-am zis să-mi facă un footjob (am foot fetish), a spus că nu vrea.

M-am enervat și am plecat. Nu e prima oară când îmi face așa și am început să fiu frustrat, nu mi se pare corect ca eu să-i satisfac "poftele" și ea doar să mi-o ia la mână până termin (nu facem sex pentru că "e postul Paștelui și e păcat").

Am încercat să vorbesc cu ea despre asta și mereu îmi spune "că o forțez", ceva de genul că o forțez să facă dacă discutăm despre asta.

Ce să mai fac TPU? Nu vreau răspunsuri în bătaie de joc. Dau fundă

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Există câteva variante. Totul depinde de tine.
1. În momentul în care îți cere să-i faci oral, îi spui că nu îți dorești asta, că nu te simți bine și să nu te mai forțeze.
2. Faci ce vrea ea și când vrea ea.
Acumulând frustrări în continuare.
3. Te desparți.

| Violleta2022 a răspuns:

Iti afaci alta iubita, asta-i solutia.

| mihai69 a răspuns:

Ce faceți voi tot sex se cheamă, și pe deasupra, pentru că nu e destinat procreării, păcatul de a-l face în post e și mai mare.
Așadar, scuza ei cade jalnic.
Iar tu ești cel mai fraier că o lași să te folosească pe dost de dildo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Știi care e problema ta e că crezi daca o satisfaci pe ea trebuie sa facă și ea la fel pentru tine. Nu are nici o obligație fata de tine sa îți facă oral. Daca ai iubi-o cu adevărat, ai fi mulțumit cu atât.
Dami-o mie că nu am nici o problema in ai face numai ei sex oral.
Ce să-ți facă foot job tie? Ești pervers revinoti.
Astea trebuie sa se întâmple natural, ție ți-ar place daca ar veni la tine și ți-ar spune sa-i dai limbi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

In opinia mea e destul de evident ca este egoista sau narcisista, pentru ca in caz contrar, ori ar simti la randul ei sa ofere ori s-ar departi de tine daca nu te place emotional ci o satisfaci doar pe partea sexuala sau macar ar fi sincera in legatura cu asta

"Decat intr-o relatie trist mai bine singur si fericit".

| Dintrebare a răspuns:

In primul rand, asta nu este o relatie. Amandoi egoisti si comunicare zero. Singura posibilitate de a rezolva problema este sa discuti cu ea direct si clar. Sa ii spui ce iti doresti si ce te deranjeaza. Faptul ca tu ii oferi si ea nu iti ofera tie satisfactie sexuala, iti generaza frustrari, in special pentru ca nu aveti o comunicare buna. Nici atitudinea ei, nici reactia ta de a te supara nu au sens

| PaulCos a răspuns:

Pacat ca esti prea tanar ca sa intelegi ce iti voi spune, dar poate vei avea o sclipire de maturitate si vei intelege totusi ceva. Curentul asta feminist care se manifesta mult mai aprig decat ai descris tu in textul intrebarii tale, e generat si sustinut de lipsa demnitatii masculine. Daca pitipoanca are in jurul sau 10 baietei salivand va avea un anume comportament, daca insa va avea in jurul ei 10 barbati care stiu cand sa o ignore va avea un comportament total diferit. As spune ca e ca in economie, adica cererea si oferta stabilesc pretul. Ceva vreme in urma cele mai frumoase femei se asezau, si asta nu in sensul de umilire, la picioarele celui mai viteaz, harnic si puternic barbat din comunitatea sa. Acum se aseaza in fata celui mai slab, mai submisiv, lipsit de personalitate baietel ingenuncheat in fata ei. Mai interesant e ca femeile ( atentie! nu fetitele ) nu isi doresc asta, ci vor un mascul cu personalitate.

| ywar a răspuns (pentru PaulCos):

Chapeau. Foarte complet si adevarat raspuns.

| PaulCos a răspuns (pentru ywar):

Stii ce imi pare rau!? Ca nici un copil nu il crede pe adult ca focul frige pana nu simte arsura.

| ywar a răspuns (pentru PaulCos):

Da, adevar trist. Subscriu. Nu am copii. Am o varsta si vad atat miserupism in generatia asta care crede ca totul, absolut totul este de vanzare si usor accesibil.
Of, dureros.
Conduc niste oameni care nu s-au maturizat nici la 30 +. Tot niste copii fara griji sunt.
Uneori sunt asa descurajat. Cu ajutorul lui Dumnezeu poate se mai indreapta ceva.

| PaulCos a răspuns (pentru ywar):

Mass media, atentie, un adversar tacut (oarecum) dar feroce este cauza, efectul este acest caz. Copiii sunt rezultatul hipnozei atent si meticulos studiata de media, ca sa ajunga la o inrobire prin hipnoza, prostire si indobitocire. Iata numai de cate ori s-a repetat aceasta intrebare, intr-o forma sau alta si, atentie! ce mare conexiune se face intre procesul de reproducere si "contaminare" cuvantul atat de la moda pe toate retelele mass media. Pariez ca intr-un viitor apropiat grasii vot spune ca nu au ingerat zahar ci s-au contaminat trecand pe langa o cofetarie.

| Marius925990 a răspuns:

Fi mai putin disponibil la toate astea si intre timp cauta ti pe altcineva care este pe lungimea ta de unda