| FloryTrandafir a întrebat:

Buna TPU Ma numesc Flory si nu stiu cum sa cuceresc un baiat de aceeasi varsta cu mine aceea varsta de 16 ani
Am impresia ca si el ma place dar adevarul este ca suntem amundoi timizi si nu ne facem niciunul curaj nici eu nici el de cand l-am cunoscut ma tot priveste si cand ma uit eu la el gata si el si intorc eu privirea si tot asa unu langa altul s-a menit sa stam in tramvai aproape ca ne luam de mana are ochi mari si frumosi si il iubesc mult nu sunt sigura ca ma place dar imi lasa cateodata aceasta impresie va rog dati-mi niste sfaturi si la cel mai bun raspuns voi da fundita love struck

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Pai ...stai cu un baiat pe langa el love struck sa fie dragut daca se uita insinstent insemna ca te plc, atunci ajuta-l u sa faca primul pas. Daca u cunosti o prietena de-a lui sau un prieten, pune-l sa v-a faca cunostinta, intreba-l ceva.Antreaba-l cat este ceasul (suna rau da o sa mearga) daca te plc o sa se roseasca, si o sa iti rasp incet...love struck apoi u i zici mersi'.
Cand i pe langa tine fi stresata si fi preocupata de tel (daca ai), daca o sa te vada ca vb la tel si schri mesaje, o sa fie geloslove struck

| FloryTrandafir explică (pentru logatcamembru):

Mrs pentru raspunslove struck

| logatcamembru a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Pentru nimic...ti-o reusit? plz rasp.love strucklove strucklove struck pup