| IceWarior a întrebat:

mai ales fetelor. Vreau sa ii fac o surpriza iubitei mele si sa ii cumpar un costum erotic(chiloti,sutien,jartiere,etc, etc.). Am gasit lucruri care imi plac dar nu ma pot decide intre o pereche de chiloti tanga si una cu ata in fund. Care se simt mai bine cand le purtati si in care va simtiti mai sexy?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani vrei sa cumperi costume erotice la fete?
Nu crezi ca ar fi mai bine sa astepti sa cresti si mai tarziu sa te gandesti la lenjeria intima a unei femei?
Daca prietena ta este la feld e micuta ca si tine, s-ar putea sa o bata maica-sa daca o prinde cu asa ceva acasa.

| Necunoscut112 a răspuns:

Chilotii "cu aţă in fund" sunt chiloţi tanga.

| sweetangels a răspuns:

rolling on the floor ia-i niste tocuri. Tie ti-ar placea să ai o ață în fund?