| Cocean30 a întrebat:

masturbarea se poate numi masturbare atunci cand freci penisul fara sa-ti dai drumul sau cand iti dai drumul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca iti freci plua doar ca se te afli ''in treaba'' insa fara a termina lucrul inceput, tot masturbare se numeste. big grin

| Goete a răspuns (pentru corbulalbrosu):

El nu isi freaca ****, ci un peste, un Caras

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De cînd a devenit penisul caraslaughing Tot pluă i se spune.

| Violleta2022 a răspuns:

Aia se cheama mai mult "laba" decat masturbare happy frecand cucul ala, din obsesie, nu pentru ca ar iesii ceva din el, sau ca ai avea vreo satisfactie.

| mihai69 a răspuns:

Poți freca și maimuța, dar tot labă se cheamă...winking

| Hammurabi a răspuns:

Ce importanță are?
Că doar nu ții o evidență contabilă la chestia asta.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Asa faci? Iei pestele si-l freci? laughing)
De penis n-ai auzit?

| Octavian81 a răspuns:

Autosatisfacerea prin frecarea penisului, fie ca e cu ejaculare sau nu, se numeste masturbare.

| ThePitPew a răspuns:

Orice sensatie de satisfactie sexuala printr-un anumit act se numeste masturbare.