| MariaVictoria a întrebat:

Deci, am o mare problema straight face " iubitul " meu e cam distant. Adica, la inceput mi-a fost frica sa ii zic mamei de relatie si cateva saptamani ( pana a aflat mama ) ne-am ascuns relatia. Nu ne bagam in seama. eram ca si necunoscuti. Acum ca totul s-a rezolvat am luat-o de la capat. Dar de cand am inceput-o iar e altfel. Adica. pana acum imi zicea ca e racit si nu vrea sa racesc si eu si de asta nu ma saruta cand veneam la scoala. a tinut-o asa aproape o saptamana. Si inainte de asta el statea doar pe afara sa bage fetele in zapada. I-am zis ca as vrea sa mai stea si cu mine in pauza. nu numai pe afara. a zis BINE,AM SA STAU SI CU TINE, NU MAI FI SUPARATA! si i-am zis DA BINE, SA O VAD SI PE ASTA. nu s-a tinut de cuvant.A stat doar o pauza cu mine. Si cand ne " sarutam " e ceva foarte scurt si foarte simplu. Nu am avut cu el pana acum niciun saarut frantuzesc. Astazi e ziua lui. I-am facut cadou si l-am chemat in clasa mea sa i-l dau. i l-am dat si ma " sarutat ". iar apoi a inceput sa joace carti cu colegii mei. Eram ca si inexistenta pe langa el. Nu stiu de c se poarta asa. pe messenger daca il intreb ce face. trebuie sa astept 30 de minute ca sa raspunda, ori nnu raspunde deloc.

Ce sa mai cred? Nu cred ca are pe altcineva pentru ca as fi aflat de la colegii lui de clasa.

Va multumesc daca aveti rabdare sa cititi tot.

Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,cred ca s-a plictisit! vorbeste cu el, poate vrea o pauza si nu vrea sa-ti zica sa nu te superi, dupa comportamentul lui cam asa mi se pare!