| angemon500 a întrebat:

mie imi place de o fata si nu stiu si daca ei de mine. Deci vorbim pe whats app aproape zilnic, dar faza e ca asa se comporta cu multi baieti nu doar cu mine.Si mai e o faza e e asa frumoasa incat fiecare persoana de pe strada se intoarce dupa ea(am observat asta) + ca acum cateva luni a avut o relatie cu un baiat mai mare, mai musculos si mai frumos ca mine.deci nu stiu daca ea s-ar putea sa ma placa

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O persoana frumoasa nu inseamna ca automat este si desteapta. Asadar, ai si tu sansa ta.

| SkyPilot a răspuns:

Din ceea ce povestesti nu putem trage o concluzie. Spune-ne in ce fel se poarta DIFERIT cu tine fata de toti ceilalti.

| ywar a răspuns:

Pe mizeria aia sinistra ti-a propus tu sa cuceresti inima unei fete? Duceti-va mai copii si intalniti-va intr-un parc, la un patinoar (ca avem mall acum), la o iesire intr-un weekend cu parintii vostri la munte. Whats up, facebook si alte retele de socializare spala creierul.

| Telionq a răspuns (pentru ywar):

Doamne! Un om care gandeste happy

| angemon500 explică (pentru ywar):

Aoleuuuu frateeee crezi ca sunt un obsedat sa stau toata ziua pe whats app. Zici ca nu vorbesc cu ea la scoala sau in realitate noooooooo, imi traiesc viata virtual ma.Inseamna ca timpul tau liber se bazeaza pe citit carti si eventual jucand bingo cu vreo 40 de bunicute, no?

Răspuns utilizator avertizat
| Criminal2 a răspuns:

Poate te place, dar se comporta asa cu mai multi baieti ca sa creeze confuzie poate nu vrea ca lumea sa afle asta.Fa tu primul pas poate iti merge cine stie..Succes!

| Sorinel12354 a răspuns:

Friend zone

| INeedaAnswere12 a răspuns:

Ba frate, ce te doare dacă nu vrea? Încearcă cu toate și o să vezi că o sa reușești. Trebuie să te doară undeva de ele. Nu e o relație de viitorwinking