| anonim_4396 a întrebat:

o întrebare mai nu știu cum sa va spun.De 2 săptămâni am niste probleme in relație si ea tot vrea sa renunțe, ce e drept e ca ea mai spera la ceva din toată treaba asta si nu renunță, zice ca renunță, dar după o apuca plânsul si imi zice ca ma iubește, dar după iar dorește sa renunțe. Luna viitoare facem 8 luni.Imi tot spune sa lupt pentru ea, de fapt asa imi da de înțeles cand imi spune sa lupt. Va rog, daca aveți idei, sa ma puteți ajuta, o iubesc si doresc sa fim ca la început.
Mulțumesc anticipat! :'(

Răspuns Câştigător
| sunset10 a răspuns:

Intreab-o de ce tot vrea sa renunte. Poate are vreun motiv intemeiat sau e nesigura de ceva... Important este sa vorbesti cu ea, sa vezi ce probleme are si sa incercati amandoi sa fiti fericiti.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu nu intelegi ca aia e cu altul, a stat cu tine un timp s-a plictisit de tine acum a gasit alt fraier si tot asa

| sierra1 a răspuns:

"Imi tot spune sa lupt pentru ea"

umila mea părere: las-o, nu te vrea

| user24586 a răspuns (pentru sierra1):

Imi zice sa lupt, dar nu zice exact pentru ce. Cred ca se refera la ea

| LoveSleep a răspuns:

"Imi zice sa lupt, dar nu zice exact pentru ce. Cred ca se refera la ea"
Mor de râs.
Săracul ar lupta, dar nu știe pentru ce. Neînțelese sunt căile femeii.

| Andreeush a răspuns:

Vorbește cu ea.
Întreab-o de ce vrea să renunțe.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Probabil îți spune sa lupți în sensul sa treci peste relație și sa îți vezi de viata ta. Din păcate cred ca mai mult la asta se refera.

| xilef123 a răspuns:

Care sunt problemele din relatie?

| user24586 a răspuns (pentru xilef123):

Odată vorbea cu un băiat, si stiu ca ii dăduse tag la o poza.Am întrebat-o ce e cu tagu ala, si ce e drept l a șters, doar ca m-a lăsat in seen, si nu mi-a mai zis nimic. Probabil sunt eu prea gelos?

| xilef123 a răspuns (pentru user24586):

Inseamna ca oscileaza intre tine si tipul ala, nu mai tine la tine dar nici nu vrea sa se desparta de tine ca nu e sigura inca cum va fi cu celalat

| user24586 a răspuns (pentru xilef123):

Pff... Odată am mai presupus treaba asta, dar mi-am luat teapa, si era cum a zis ea... Asta e faza, singur simt ca nu mai pot, de asta v am cerut ajutor

| user24586 a răspuns (pentru xilef123):

Si inainte de tagu ala... Ce e drept vorbeam destul de mult cu prietenele ei, oare a încercat sa ma facă sa simt ce simte ea? Nu am idee.