| Melisa93 a întrebat:

Salut TPU,o intrebare pentru baieti,ce simtiti in momentul ala cind sunteti cu prietena voastra si va sarutati va imbratisati bla bla, si va aprindeti asa mai tare sa zictongue da sex dupa aia nu urmeaza:X aveti dureri de cap sau big grin rog sa nu rideti si sa raspundeti normal, mai pe scurt va exitati da ea nu va da? funda pentru cel mai bun raspuns restul voturihappy

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru baiat iti spun sincer ca este cea mai mare durere cand ne excitam dar nu avem finalizare. din pacate unele fete nu sunt constiente de acest lucru si pornesc pettingul insa pe urma se retrag cica "nu sunt pregatita" iar noi baietii ramanem cu o durere infernala, habar nu aveti voi. de aceea eu cand doresc sa ma giugiulesc cu o fata am grija sa fie o fata hotarata si matura nu o copila.

| C26 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Hmm. Imi place raspunsul tau happy Foarte bine zici!

| darrio2007 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Bun raspuns.Ai si de la mine o funda.

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Eu iti propun sa pui mana pe carte, ca incetul cu incetul se apropie scoala, si lasa tu povestile astea ca, inca nu sunt de tine!

| Doηηa a răspuns:

Eu zic sa inveti sa te exprimi si dupa sa te gandesti la sex.

| Dariusuu a răspuns:

Frumoaso, eu habar n-am ce ai vrut să zici sau să întrebi.

Data viitoare scrie să înţelegem şi noi.

| greyhound a răspuns:

Simt ca urmeaza sa ma duc la wc

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Sincer sex-ul e un sport. Nu conteaza daca-l faci sau nu la inceputul relatiei. Dar cand ma tine-a de mana prietena mea ma simteam bine. Ca un fior cald imi trecea prin tot corpul. Iar cand ma imbratisa simteam ca zbor. Sa nu mai zic cand ne sarutam. Cred ca atunci cand aveam acea prietena nici nu stiam ce e sex. In plus inca sunt virgin deci pentru mine sex-ul chiar nu conteaza acum. happy

| Melisa93 explică:

big grin rog sa ma scuzat, da mi se pare ca m-am exprimat destul de clar, cind prietena va excitaa la maxim, dar sex dupa aia nu urmeaza, cei aici de inteles?

| stupidworld a răspuns:

Exista dureri de burta, te doare organul sexual, dar sa stii ca nu toti baietii se excia cand se saruta cu prietena, sau o atinge.
Sper ca ai inteles!