| Melisa93 a întrebat:

Salut TPU,o intrebare pentru baieti,ce simtiti in momentul ala cind sunteti cu prietena voastra si va sarutati va imbratisati bla bla, si va aprindeti asa mai tare sa zictongue da sex dupa aia nu urmeaza:X aveti dureri de cap sau big grin rog sa nu rideti si sa raspundeti normal, mai pe scurt va exitati da ea nu va da? funda pentru cel mai bun raspuns restul voturi?

5 răspunsuri:
| s3my a răspuns:

Depinde daca stiu de la inceput ce si cum.

Anyway, in cel mai rau caz, e posibil sa raman cu bilutele umflate ( la figurat ) si aia.

Pe de alta parte, recomandarea mea este sa nu te joci prea mult daca stii ca nu vrei sa ajungi foarte departe. Lasa sa fie totul cat mai natural si ok.

| geotechnical a răspuns:

Durerea de cap nu este o scuză bună pentru a nu face sex, deoarece endorfinele eliberate în timpul actului sexual au efect analgezic. Sărutul îmbunătățește aspectul pielii, ajută circulația și alină durerile de cap. Oamenii sunt singurii care fac sex stând față în față.

| Sukys_Leo_1993 a răspuns:

Da tu ce simti?

| Sukys_Leo_1993 a răspuns:

Da